Drakiáda byla díky vám úžasná!

Děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli organizačně a vám všem, kteří jste přišli se svými dětmi a užili si s námi krásné odpoledne na naší Drakiádě.

Vítr sice nefoukal natolik, abychom na místě uskutečnili i velké pouštění draků a naše posílání vzkazů drakovi, ale nebojte, až foukne lépe, našeho draka Spolku rodičů pošleme do výšky a všechny vaše vzkazy (a máme jich opravdu hodně) mu postupně po provázku naposíláme 😊

Mnozí z vás zanechali v připravených nádobách dobrovolný příspěvek, který využijeme na hračky do jedné ze školních družin. Celkem jsme pro děti takto získali 1.627 Kč a za to opravdu velmi děkujeme, protože tento dar je pro děti a to je vždycky nejlepší investice, jakou můžeme udělat. O nákupu za tyto prostředky vás budeme opět informovat zprávou zde na FB stránce Spolku rodičů a přátel při ZŠ Trávníčkova.