Kavárna pro rodiče „Mobily u dětí“ s návštěvou nové šk. jídelny 🗓

Kavárna pro rodiče 12.3.2019
Akce pro rodiče

Srdečně zveme rodiče na Kavárnu pro rodiče na téma Rizik spojených s používáním mobilního telefonu dětmi ve věku povinné školní docházky.

Budete-li mít sami návrh na další téma k diskuzi nebo otázky, které se týkají používání mobilů dětmi, budeme rádi, pokud nám je sdělíte a oživíte tak naši Kavárnu o náměty, které Vás zajímají.

Kavárna pro rodiče se uskuteční v úterý 12.3. od 17 hodinv Modrém klubu v ZŠ Trávníčkova

Protože naše škola má, jak jistě víte, novou školní jídelnu a protože z řad rodičů zaznívá zájem o shlédnutí těchto nových prostor, rozhodli jsme se celou Kavárnu tentokráte přesunout do nové jídelny.

Věříme, že toto téma, stejně jako nová jídelna budou velkým lákadlem pro účast na Kavárně pro rodiče. A protože Kavárna bez kávy a čaje by neměla svoje kouzlo, náš Spolek toto zajistí. A vás, milé maminky, prosíme o něco malého k zakousnutí 🙂